• 20
  • Eki

Halı yıkama pendik

Temizlik, olmazsa olmazlarımızdandır. Evler, iş yerleri, okullar kapalı olan pek çok alan belli aralıklarla temizlenmelidir. Genel temizlik dışında mekanlarda kullanılan ve yıkaması veya temizlenmesi oldukça zahmetli olan eşyalar mevcuttur. Bunlar; halılar, perdeler, koltuklar gibi eşyalardır.

Halı yıkama nasıl ve ne sıklıkla olmalıdır?: Halılar genelde en çok kirlenen kapalı mekan eşyalarıdır. Her gün üzerinde gezindiğimiz yerler biz fark etmesek bile epey kirlenir. halı temizleme işlemini nasıl yapmak gerekir? Halı temizliğini firma olarak temiz su ve uygun temizleyicilerle yapmaktayız. Uygun temizleyicilerden kastımız, halı yıkama işleminde halının cinsine, kullanılmış olan ipliğinin özelliğine göre zarar vermeyecek ürünlerle yapılmasıdır.

Firma olarak kullanılan ürünlerimiz son derece sağlıklıdır. Halılarda görünmeyen kirleri hesaba katarsak her mevsim en azından halı temizleme işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Firma olarak halı yıkama tesisimiz oldukça temiz ve sıklıkla dezenfekte edilmektedir. Halılarınız kuruma işlemi de halı yıkama tesisimizde özenle yapılmaktadır. Halılar gruplandırılarak halı temizleme yapıldığı gibi farklı ve havadar ortamlarda kurutma yapılmaktadır.

Admin administrator