Emin Halı Temizleme ile

halılarınız daha temiz, daha sağlıklı

Halı temizliğinde derinlemesine yoğun temizlik uygulanır. Nemli, ıslak, kimyasal bir uygulama yapılmaz. Çevreye duyarlı ürünler kullanılır. Halılarınız ilk gün ki doğal temizliğine kavuşur.

"
DAHA ÇABUK KURUYAN HALILAR

DAHA ÇABUK KURUYAN HALILAR

Emin halı temizleme işlemlerinde geleneksel halı yıkamaya oranla %80 daha az su kullanır. Bu sebeple halılarınız birkaç gün içinde değil, sadece birkaç saat içinde kurur. Emin Halı Temizleme ile sizler halılarınıza bu kadar kısa bir zamanda ulaşmanın mutluluğunu yaşarken evinizde arzu ettiğiniz doğal ferah ve canlılığına kavuşur.

"
DAHA DERİNLEMESİNE TEMİZ HALILAR

DAHA DERİNLEMESİNE TEMİZ HALILAR

Temizleyici solüsyonumuz karbonatlı olup tıpkı soda gibi halınıza derinlemesine işler ve kiri sökerek yüzeye çıkarır. Böylece kuvvetli emici ekipmanımız aracılığı ile kiri kolayca temizleyerek derinlemesine bir temizlik gerçekleşir. Ayrıca, geriye kiri çeken herhangi bir kalıntı bırakılmadığı için halılarınız uzun bir süre temizliğini korurlar.

"
DAHA SAĞLIKLI HALI TEMİZLEME HİZMETİ

DAHA SAĞLIKLI HALI TEMİZLEME HİZMETİ

Daha düşük su gerektiren bir temizlik yöntemi kullanmamız sayesinde, geleneksel halı yıkama firmalarının kullandıkları aşırı suya bağlı olarak halınızda küf ve bakteri oluşumu riskini önemli ölçüde azaltmış bulunuyoruz. Sizin, aileniz ve eviniz için daha sağlıklı bir yerinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Emin halı yıkama yöntemi halı ve koltuk yıkama işleminde diğer yöntemlerden daha iyi ve daha sağlıklıdır. Emin halı yıkamanın eşsiz Sıcak Karbonatlı halı yıkama süreci Karbonatlamanın gücünü kullanarak kir ve pislikleri halıdan söker, daha derinlemesine bir temizlik sağlar. Halılar yıkandıktan sonra daha geç kirlenir, daha uzun süre temizliğini korur.

The Natural solüsyonumuz Kir ve pislikleri halının yüzeyine iter ve sonrasında kolayca çekilirler. Yeşil sertifikalı almış çevre dostudur, Zararlı hiçbir kimyasal madde bulundurmaz, Çocuklarınız için güvenilirdir. Sıcak Karbonatlı halı temizleme yöntemimiz halıdaki bakteri, mikrop ve alerjenleri yok eder.

Birçok halı yıkama firması yıkama aşamasında sabun, şampuan, deterjan gibi ürünler kullanır. Bunlar arkasında kirleri yapışkan gibi çeken kalıntılar bırakır, Buda halının daha çabuk kirlenmesine, daha sık yıkanmasına sebep olur. Bizler tamamen doğal halı ve koltuk yıkama solüsyonları kullanırız, asla sabun, deterjan, şampuan, sert kimyasal kullanmayız. Böylece halıda kiri mıknatıs gibi çekecek hiçbir kalıntı bırakmayız.

Evet bozabilir. Diğer klasik yöntemler kir ve lekeleri çıkarmak için PH derecesi çok yüksek sert kimyasallar (bazıları kostik soda dahil olmak üzere) kullanırlar. Tüm bunlar yetersiz ekipmanlar ve yanlış uygulamalarla birleşince halılara ciddi manada zarar verebilirler.

NEDEN BİZ?

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Neden bizi tercih etmelisiniz?

100% Memnuniyet

Sizi memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Zamanında Teslim

Vaadettiğimiz zamanda halılarınızı kapınıza getirip teslim ediyoruz.

Tescilli Marka

Türk Patent kurumundan tescilli bir markayız.

Profesyonel Ekip

Deneyimli kadromuz ile sizleri memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Organik ürünler

Organik ürünler ile daha temiz ve sağlıklı bir temizleme yapıyoruz.

Kolay Ödeme

Dilerseniz kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

39

Halıfleks yıkamaya başlamadan önce güçlü makinelerimiz ile halıfleks üzerindeki kir, kalıntı ve tozları süpürüyoruz. Ardından Emin Halı Yıkama’ya özel olarak hazırlanmış şampuanımızı halıflekslerinizin üzerine yedire yedire köpürtüyoruz. Köpürtme esnasında eğer halıfleksleriniz üzerinde lekeler bulunmakta ise, özel kimyasallar dökülerek yumuşatılır ve devamında fırçalanma sürecine başlanır.

Halıfleksinizin üzerindeki lekeler tam anlamıyla çözülene ve çıkana kadar fırçalandıktan sonra vakum aşamasına geçilip, halı üzerindeki tüm artık şampuan ve atıklar çekilir. Halıfleksinizin tam anlamıyla temizlenebilmesi için defalarca su ile durulanıp tekrar vakumlama yapılır.

Halıflekslerin kullanıma hazır olması için durulama işleminin ardından sıcak hava ile halıflekslerinizde bulunan nem alınmakta ve birkaç saat içinde parfümlenerek, tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir. Ofislerde, camiilerde, büyük iş yerlerinde, evlerde, toplantı salonları ve tüm kurum ve kuruluşların halıflexlerini İstanbul’un en kaliteli hizmetini veriyoruz. İstediğiniz takdirde ofis ve çalışma alanlarına periyodik anlaşmalar ile hizmet vermekteyiz.

Sizin belirlediğiniz zamanlarda rutin olarak temizleme işlemimiz bulunmaktadır. Evinizde ki veya ofisinizdeki Yerinden kalkması mümkün olmayan yada kaldırılması istenmeyen halıların ve koltukların evinize veya işyerinize gelerek bulundukları yerde temizlenmesi işlemidir. Bu işlem sonrası yaz aylarında dört ila altı saat kış aylarında on ila oniki saat içerisinde eşyalarınız kullanıma hazır duruma gelmektedir.

Emin Halı Temizleme yerinde yıkama Halı ve koltuk yıkama işlemlerimiz temizleme garantisi ile hizmetinize sunulur. Halı şampuanı fırça makinesi yardımı ile halıya tatbik edilir ve fırçalama işlemi yapılır. Kirlerinden arındırılan halının üzerine verilen ilaçlı su sanayi tipi vakum emme makinesi ile çekilir. Hava sıcaklığı, nem oranı ve halının cinsine göre ortalama 8 – 16 saat zarfında kullanıma hazır olur. Halı Yıkama işlemi bittikten sonra 2 saat kapı veya cam açık tutulup havalandırılmalıdır.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Emin Halı yıkama fabrikamız, İstanbul'da Pendik, Tuzla ve Kartal bölgelerinde hizmet vermekle birlikte yerinde halı yıkama konusunda detaylı temizlik hizmetleri sunmaktayız.