Emin Halı Temizleme ile

koltuklarınız daha temiz, daha sağlıklı

Koltuk yıkama hizmeti ile ev ve işyerlerinize taze bir hayat getirecek, temizlik işlemimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınız çok kısa bir süre içerisinde kuruyacak ve kullanmaya kaldığınız yerden hızlıca devam edebileceksiniz.

"
Doğal Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama

Doğal Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama

Koltuklarınız için yerinde yani evde veya işyerinde olduğu yerde derinlemesine ve sağlıklı bir temizlik sağlayan belgelenmiş çevre dostu ve karbonatlı solüsyonumuz ile koltuklarınız mükemmel sonuçlar verir.Bu sayede koltuklareınız güvenilir, çabuk kuruyan ve yeniden kirlenmeye dayanıklı hale gelir.

"
Koltuklardaki Alerjenlere Elveda

Koltuklardaki Alerjenlere Elveda

En iyi deterjanı da kullansanız sildikçe içine işleyen mikropların varlığından haberdarsınızdır. Bu nedenle ev koşullarında firmamızda bulunan teknolojik cihazları temin etmeniz de zor olduğundan mikroplara veda etmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"
Yerinde Koltuk Yıkama Temizleme Hizmeti

Yerinde Koltuk Yıkama Temizleme Hizmeti

Firmamız yerinde koltuk yıkama hizmetiyle koltuklarınız olduğu yerde yıkanır. Koltukların taşınıp, götürüp getirilmesi işlemlerine gerek kalmaz. Profesyonel yerinde yıkama ekipmanlarımız sayesinde koltuklarınız sadece birkaç saat içerisinde tamamen kuruyarak tekrar kullanılabilir hale gelir.

Elbette ki deterjanlı su ve bezle silinmesi tavsiye edilmemektedir. Bu şekilde koltuklarınızın dış yüzeyi zarar görür ve mikroplar da olduğu yerden biraz daha aşağı iner. Bu nedenle koltuk temizliğinin buharlı ve koltuk içlerine işleyen mikropları çekebilme gücüne sahip gelişmiş makineler yardımıyla yapılmasında yarar vardır.

Ve periyodik olarak yıkandığı takdirde kumaşı ve altındaki süngerin ömrünün 2 kata kadar uzadığını biliyor muydunuz? Koltuk temizliği her ne kadar da en ucuz olanı tercih edilmek istense de hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Koltuklarınızı kullanım sıklığına göre 6 ay – 1,5 yıl arasında özel vakumlu ve buharlı cihazlarla yıkattırmanız gerekmektedir. Koltuklarınızı kullanım sıklığına göre 6 ay – 1,5 yıl arasında yıkattırmanız yeterlidir.

Koltuk yıkama hizmetimizde, kullanılan özül formül etkisi, koltuklarınızı ilk aldığınız günkü kadar yeni gösteririr. Özel karışım, kumaşın dayanıklılığını arttırarak, koltuklarınızın rengini orjinal hale getirir. Uzun süre beklemiş, çok kalıcı lekelerde dahi %90 nın üzerinde başarı sağlanmaktadır.

NEDEN BİZ?

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Neden bizi tercih etmelisiniz?

100% Memnuniyet

Sizi memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Zamanında Teslim

Vaadettiğimiz zamanda halılarınızı kapınıza getirip teslim ediyoruz.

Tescilli Marka

Türk Patent kurumundan tescilli bir markayız.

Profesyonel Ekip

Deneyimli kadromuz ile sizleri memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Organik ürünler

Organik ürünler ile daha temiz ve sağlıklı bir temizleme yapıyoruz.

Kolay Ödeme

Dilerseniz kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Emin Halı Temizleme ile

koltuklarınız daha temiz, daha sağlıklı

Kaliteli hizmet anlayışında hizmet veren Emin Halı Temizleme araba koltuk yıkama firması İstanbul’da kendini ispatlayan firmalar ile adeta yarışır konumdadır. Birçok müşteride memnuniyet kazanmış olup koltuklar üzerinde sadece araba koltuk yıkama şampuan kullanımı ile temizleme işlemi gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır.Emin Halı Temizleme araba koltuk yıkama olarak, koltuklarınızı özenle temizleyen bir firma olarak önce koltuklarınızın ana malzemesini ve temizleme işlemini hangi ürünlerimizle kaç kere gerçekleştireceğimize karar vermekteyiz.

Emin Halı Temizleme araba koltuk yıkama koltuklarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini araba koltuk yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan ithal olarak temin edilmektedir. Yaz kış güven içerisinde hizmet veren Emin Halı Temizleme araba koltuk yıkama firmamız elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere % 100 garanti verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir.

eminhali

Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisini diyebileceğiniz Emin Halı Temizleme araba koltuk yıkama firmamızdan aldığınız koltuk yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz.

Kaliteli hizmet anlayışında hizmet veren Emin Halı Yıkama araba koltuk yıkama firması İstanbul’da kendini ispatlayan firmalar ile adeta yarışır konumdadır. Birçok müşteride memnuniyet kazanmış olup koltuklar üzerinde sadece araba koltuk yıkama şampuan kullanımı ile temizleme işlemi gerçekleştirdiği için tercih edilebilir bir konumda hizmet talebi almaktadır. Emin Halı Yıkama araba koltuk yıkama olarak, koltuklarınızı özenle temizleyen bir firma olarak önce koltuklarınızın ana malzemesini ve temizleme işlemini hangi ürünlerimizle kaç kere gerçekleştireceğimize karar vermekteyiz.

Emin Halı Temizleme ile

koltuklarınız daha temiz, daha sağlıklı

Koltuklarınızda birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız vakumlu makineleri, güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Evimizin hiç şüphesiz en değerli eşyalarından birisi ise koltuk takımlarımızdır. Ve periyodik olarak yıkandığı takdirde kumaşı ve altındaki süngerin ömrünün 2 kata kadar uzadığını biliyor muydunuz? Koltuk temizliği her ne kadar da en ucuz olanı tercih edilmek istense de hassasiyet gerektiren bir işlemdir.

Evimizi biçimlendiren, hatta görsellik açısından en önemli eşyamız, şüphesiz koltuk takımlarımızdır. Koltuklarımızı temiz tutabilmek için evlerimizde yeterli techizat bulundurmamız olanaksızdır. Koltuk takımı yıkama işlemini, profesyonel bir firmadan destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Koltuk – yatak yıkama işlemi ortalama 6 ay – 1,5 yıl aralığında yenilenmesi gerekir. Yıkama işlemi sadece temizlik açısından önem taşımaz. Bunun yanında sağlığımızı ciddi boyutta etkiliyen önemli riskleride ortadan kaldırmış olursunuz.

h4