Koltuk yıkama hizmetimizde, kullanılan özül formül etkisi, koltuklarınızı ilk aldığınız günkü kadar yeni gösteririr. Özel karışım, kumaşın dayanıklılığını arttırarak, koltuklarınızın rengini orjinal hale getirir. Uzun süre beklemiş, çok kalıcı lekelerde dahi %90 nın üzerinde başarı sağlanmaktadır.

Oto Koltuk Temizliği Nasıl Olmalıdır?

* Buhar makinaları teknolojinin son ürünlerindendir.
* Buharlı, dış yüzey yıkamalarda buhar boyaya zarar vermez.
*Araç dış yıkama kimyasal kullanmanıza gerek yoktur.
* Kimyasallar insan ve çevre sağlığına ciddi boyutta zarar vermektedir.
* Bunun yanı sıra araç üzerindeki boyanın matlaşmasını ve cila özelliğini kaybetmesine sebep olur.
* Buhar makinası ile yıkanan araç yüzeyi pasta cila yapılmış gibi olur.
* Çünkü buhar yüzeyde oluşan kimyasal artıkları ve sudan oluşan kireç artıklarını tamamen yok eder.
* Buhar makinesi , iç detay kuafördeki faydaları saymakla bitmez.
* Aracın elimizle ulaşamadığımız her noktaya buharla ulaşabiliriz.
* Tüm yapışmış toz, kir, hav v.s olan her türlü nesneyi çıkarabiliriz.

Buharlı Oto İçi Kuaför Uygulama İle Güvendesiniz

Evlerimizin süsü halı ve koltuklarımız eşyalar arasında en çabuk kirlenen ve ufacık bir lekede evin güzelim görünümünü berbat edecek kadar önemlidir. Titiz hanımların son yıllarda tercih ettikleri buhar teknolojisini deneyimli personellerimiz eşliğinde sunmaktayız. Halıları toplayıp gönderme sonra geri getirilmesi gibi işlemler artık yavaş yavaş yerini daha teknolojik ve medeni bir temizlik şekli olan yerinde oto buharlı yıkama işlemlerine bırakıyor. Siz de bu imkanlardan yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ve hijyenik ortamı sunmayı hedefleyen firmamız bünyesinde çalışan profesyonel çalışanlarımızla evlerinizi, iş yerlerinizi ve otomobillerinizi ferahlatmaya talibiz. Ev hijyeninde öncü kuruluşlardan Emin Halı Yıkama müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Buharlı Yıkama İle ilgili diğer konular:

Firmamız, BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNALARI FİYATLARI, buharlı oto yıkama makinası, buharlı oto temizlik, buharlı araç yıkama makinası, buharlı oto yıkama makinası, buharlı oto temizlik, buharlı araba yıkama makinası.satış ve servis.buharlı araç yıkama ekipmanları, buharlı oto yıkama makinası fiyatları, buharlı oto yıkama makinası fiyat listesi, buharlı Oto İçi Buharlı Kuaför Uygulama makinası, buharlı yıkama