Halı temizliğinde öncü firma olan Emin Halı Yıkama Ahmet Yesevi şubesi her zaman hizmetinizde!

Güler yüzlü personeli, teknolojik makineleri ve kullandığı kaliteli temizlik ürünleri sayesinde başarısını günümüze taşımıştır.

Ev ya da işyerlerinizde bulunan halılar haftada en az iki defa temizlenmelidir. Aksi takdirde oluşan kir ve mikroorganizmalar sağlığımızı olumsuz yönde etkiler ve hastalık riski artar.

Ayrıca koltuk, perde, yorgan, battaniye gibi eşyaların temizliği de dikkat etmemiz konular arasında yer alıyor. Emin Halı Yıkama Ahmet Yesevi şubesi, perde, battaniye, yorgan, halıflex, halı, koltuk yıkamada kusursuz temizlik sağlamaktadır.

Koltuk Yıkama

Yaşam alanlarında halılardan sonra en çok kullanılan eşyalar arasında koltuklar gelmektedir. Koltukların düzenli olarak temizliği leke ve kir oluşumunu engeller.

Emin Halı Yıkama Ahmet Yesevi şubesi, koltuklarınızı teknolojik vakum makineleri ile en diplere kadar temizler, kullandığı Amway ve Yumoş ürünleri sayesinde kir ve lekeden eser kalmaz.

Prefesyonel ekibi malzemeye göre yapılacak uygulamayı belirler, bu sayede koltuklarınız yanlış uygulama yüzünden deforme olmaz, tersine ilk günkü kadar yeni hale gelir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Ahmet Yesevi Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Ahmet Yesevi Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama, Batı Halı Yıkama, Çamçeşme Halı Yıkama,

Çamlık Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama, Doğu Halı Yıkama, Dumlupınar Halı Yıkama, Emirli Halı Yıkama,

Ertuğrulgazi Halı Yıkama, Esenler Halı Yıkama, Esenyalı Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Halı Yıkama,

Göçbeyli Halı Yıkama, Güllübağlar Halı Yıkama, Güzelyalı Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama, Kavakpınar Halı Yıkama,

Kaynarca Halı Yıkama, Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama, Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama,

Orta Halı Yıkama, Ramazanoğlu Halı Yıkama, Sanayi Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama,

Şeyhli Halı Yıkama, Velibaba Halı Yıkama, Yayalar Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama