Halı, koltuk, perde, yorgan gibi eşyaların evde temizlenmesi oldukça zor bir işlemdir.Su, deterjan gibi malzemeler fazla kullanıldığından maliyeti oldukça artırmaktadır. Emin Halı Yıkama Altıntepe şubesi, eşyalarınızı son teknoloji makinelerle donatılmış tesisinde uygun yöntemleri kullanarak yıkamaktadır.

Örneğin tesise götürülen kirli halılar öncelikle toz ve yabancı maddelerden ayırmak için çırpma işleminden geçirilir. Halı türüne göre uygulanacak yöntem belirlendikten sonra leke olan bölgelere lokal temizlik uygulanır. Durulama aşamasından sonra halılar son teknoloji makinelerde el değmeden yıkanır. Tamamen temizlenen halılar kapalı ve hijyenik ortamda kurutulduktan sonra paketlendir ve müşterilere teslim edilir.

Oto İçi Buharlı Kuaför Uygulama

Emin Halı Yıkama Altıntepe şubesinin vermiş olduğu hizmetlerden biri de oto içi buharlı kuaför uygulama. Araç içindeki kirlenmeler ve oluşan kokuyu engellemek için uygulanan bu yöntem ile araçlarınızın içi temiz ve yeni hale gelir. Oto içi buharlı kuaför uygulamanın en büyük iki özelliği, kimyasal madde içermemesi ve el değmeyen yerlere kadar bu yöntemle ulaşılabilmesi.

Emin Halı Yıkama Altıntepe şubesi oto içi buharlı kuaför uygulaması sayesinde araç içinde oluşan leke ve kokular tamamen yok olur ve aracın dış boyası asla zarar görmez.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Altıntepe Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Altıntepe Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama,

Başıbüyük Halı Yıkama, Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama,

Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama