Ev, okul, hastane, yurt gibi alanlarda bulunan halı, halıflex, perde, koltuk gibi eşyaların temizliği için Emin Halı Yıkama Bağlarbaşı şubesi, deneyimli kadrosu ile müşterilerini bekliyor!

Profesyonel halı temizliği gelişen teknoloji ile birlikte yaygın hale gelmiştir. Önceden halı, perde, koltuk gibi eşyalar kişisel imkanlarla zor şartlarda yıkandığından, günümüzde halı yıkama firmaları özellikle tercih edilmektedir. Ancak yıkama firmasının verdiği hizmet kalitesi ve fiyat politikası müşteri açısından çok önemlidir.

Emin Halı Yıkama Bağlarbaşı şubesi, 2005 yılından beri en uygun fiyata en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmaktadır.

Yorgan & Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeler evde bulunan çamaşır makinelerinde yıkandığında büyük olduğundan makineye zarar verir ve kimi zaman lekeler çıkmaz. Pahalı fiyatlara alınan makinelerin bir yorgan için bozulmasını kimse istemez. Emin Halı Yıkama Bağlarbaşı şubesi, yorgan ve battaniyelerinizi sanayi tipi büyük makinelerde yıkar ve tertemiz hale getirir. Amway ve Yumoş organik temizlik ürünleri sayesinde bakteri ve lekeler tamamen yok olur.

Her gün kullandığımız yorgan ve battaniyelerin temiz olması, hastalanma riskini ortadan kaldırır.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Bağlarbaşı Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Bağlarbaşı Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama, Büyükbakkalköy Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama, Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama,

Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama, Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama,

İdealtepe Halı Yıkama, Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama