Ev, ofis gibi alanlarının dekorasyonunda kullanılan halı, perde, koltuk gibi eşyaların güzel olması için yüksek ücretler ödeyerek satın alırız. Alınan bu eşyalar sürekli kullanıldığı için kirlenir ve üzerinde lekeler oluşur. Kirlenen halı, koltuk, perde türü eşyalar aynı zamanda bakteri yuvası haline geldiğinden bulunduğumuz ortam sağlıksız hale gelir.

Emin Halı Yıkama Başıbüyük şubesi, kullandığı özel yöntemler sayesinde halı, koltuk, perde, halıflex gibi eşyaların temizliğinde kaliteli çözümler sunar. Teknolojik makineleri ve kullandığı temizlik ürünleri sayesinde eşyalarınız deforme olmadan temiz hale getirilir, kir ve bakteriler yok olur.

Halıflex Temizliği

Halıflex dokuları farklı olduğundan yıkama yöntemleri de değişmektedir. Çeşitli sebeplerden dolayı oluşan kir ve lekeler en derine nüfuz ettiği için kullanılan malzeme çok önemlidir. Emin Halı Yıkama Başıbüyük şubesine getirilen halıflexler çırpma işleminden geçirildikten sonra yüzeyde oluşan lekeler için lokal temizlik yöntemi uygulanır. Yıkama aşamasına geçildiğinde Amway ve Yumoş firmalarına ait kaliteli temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler organik olduğu için çevreye ve halıflexlere zarar vermez.

Halıflex temizliği için Emin Halı Yıkama Başıbüyük şubesini düzenli olarak tercih ettiğinizde, yaşam alanlarınız hijyenik ve sağlıklı bir ortam haline gelir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Başıbüyük Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Başıbüyük Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama, Aydınevler Halı Yıkama,

Bağlarbaşı Halı Yıkama, Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama,

Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama