Emin Halı Yıkama Büyükbakkalköy şubesi halı, halıflex, koltuk, perde, yorgan, battaniye türü eşyalarınızın temizliği için 2005 yılından beri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Güler yüzlü çalışanları, teknolojik altyapısı ve kullandığı kaliteli temizlik ürünleri ile sektörde önde gelen firma olmayı başarmıştır.

500 metrekare kapalı ve 1000 metrekare açık alana sahip tesisinde her türden halılar uygun yöntemlerle temizlenmektedir. Bu sayede halılar yıpranmadan ilk günkü kadar temiz ve canlı hale gelir.

Temizlik Ürünleri

Emin Halı Yıkama Büyükbakkalköy şubesi, leke ve kirlerin temizlenmesi için Amway ve Yumoş firmalarının ürünlerini tercih etmektedir. Bu firmalara ait ürünler organik olduğundan doğaya zarar vermemektedir. Halı, koltuk, perde, halıflex, yorgan ve battaniyeleriniz için de uygun olan temizlik ürünleri, eşyaların yıpranmasını engeller, temizlendikten sonra eşyalarınız yeni hale gelir.

Emin Halı Yıkama Büyükbakkalköy şubesi, her eşyanızın temizliğinde ayrı yöntem ve temizlik ürünü kullanır. Bu sayede halı, koltuk, battaniye, perde, halıflex ve yorganlarınızın ömrü uzar ve renkleri ilk günkü kadar canlı olur.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Büyükbakkalköy Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama, Aydınevler Halı Yıkama,

Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama,

Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama, Küçükyalımerkez Halı Yıkama,

Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama