En özel yaşam alanlarımız olan evlerde kimilerimiz evcil hayvan beslemek ister. Evcil hayvanlar evlerimize mutluluk getirir ve eğlence katar. Birçoğumuzun tercih ettiği kedi, köpek gibi hayvanları evde beslerken dökülen tüyler, özellikle halı ve koltuklarımız için özenli bir temizlik gerektirmektedir.

Evcil hayvanlardan dökülen tüyler hava yoluyla sağlığımızı etkileyebilir. Evlerde bir de küçük çocuk bulunuyorsa durum daha ciddi bir hal alır.

Emin Halı Temizleme Çamlık şubesi, halı ve koltuklara dökülen tüyleri %100 temizler, bakteri ve diğer yabancı cisimleri yok eder.

Koltuk Temizliği

Ev ya da işyerlerinde kullanmak için aldığımız koltuklar teknoloji ilerledikçe güzelleşmekte ve fiyatları yükselmektedir. Pahalı fiyatlara aldığımız koltukların temiz ve lekesiz kalması bizim için çok önemlidir.

Koltuklar üretilirken kullanılan malzeme, renk ve doku yapısı gibi birçok farklı özellikleri bulunduğundan her birinin temizliği için ayrı yöntemler uygulanmalıdır.

Emin Halı Yıkama Çamlık şubesi profesyonel çalışanları, temizlenmesi gereken koltuğunuz için tecrübelerini kullanarak doğru uygulamayı seçer, koltuklarınızı deforme etmeden tertemiz ve hijyenik yapar.

Kullandıkları Amway ve Yumoş ürünlerinin koruyucu bileşenleri sayesinde koltuklarınızın ömrü uzar.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Çamlık Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Çamlık Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Ahmet Yesevi Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama, Batı Halı Yıkama,

Çamçeşme Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama, Doğu Halı Yıkama, Dumlupınar Halı Yıkama, Emirli Halı Yıkama,

Ertuğrulgazi Halı Yıkama, Esenler Halı Yıkama, Esenyalı Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Halı Yıkama,

Göçbeyli Halı Yıkama, Güllübağlar Halı Yıkama, Güzelyalı Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama, Kavakpınar Halı Yıkama,

Kaynarca Halı Yıkama, Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama, Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama,

Orta Halı Yıkama, Ramazanoğlu Halı Yıkama, Sanayi Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama,

Şeyhli Halı Yıkama, Velibaba Halı Yıkama, Yayalar Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama