Halı, koltuk, perde, yorgan, battaniye, halıflex türü eşyalarınız için Emin Halı Yıkama Cevizli şubesi, sizin için en doğru adres! Ev, ofis, yurt, okul gibi alanlarda kullanılan halı ve koltukların temiz olması hijyen ve sağlık açısından çok önemlidir. Oluşan leke ve mikroorganizmalar solunum yoluyla vücudumuza girdiği için hastalanma riskimiz artmaktadır.

Emin Halı Yıkama Cevizli şubesi, modern makineleri, kaliteli temizlik ürünleri ve tecrübeli ekibiyle siz müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sağlıyor.

Günümüzde hepimiz yoğun işlerde çalışıyoruz. Akşam eve geldiğimizde 2-3 saat dinlenecek veya kendimize vakit ayıracak zaman bile kalmıyor bazen. Bu yoğun iş temposunda evde bulunan halı, koltuk gibi eşyaların temizliğine zaman ayırmak mümkün değil. Ayrıca bireysel yapılan temizlikler maliyeti artırdığı gibi istenilen sonuç malesef elde edilememektedir.

Profesyonel Yıkama

Emin Halı Yıkama Cevizli şubesi, 500 metrekare kapalı ve 1000 metrekare açık alana sahip tesisinde koltuk, perde, yorgan, halı, battaniye gibi eşyalarınızın temizliğine uygun çözümler sunmaktadır. Profesyonel ekibi yıkanacak ürüne göre uygun yöntemi belirledikten sonra uygulamaya geçer.

Profesyonel temizlikte Emin Halı Yıkama Cevizli şubesini tercih edin, halı ve koltuklarınız yeni ve temiz hale gelsin.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Cevizli Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Cevizli Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama,

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama, Esenkent Halı Yıkama,

Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama,

Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama