Müşterilerini halı, koltuk gibi eşya yıkama derdinden kurtaran Emin Halı Yıkama Çınar şubesi, 2005 yılından beri güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Halı ve koltuklar sürekli kullanıldığından çabuk kirlenmektedir. Evde haftada birkaç kez süpürülse bile bazı lekeler çıkmamaktadır. Evde yapılan temizliğin dışında profesyonel temizlik de gerekmektedir.

Emin Halı Yıkama Çınar şubesine götürülen halı ve koltuklarınız antibakteriyel ve temiz hale gelir. Kullanılan Amway ve Yumoş firmalarına ait temizlik ürünleri eşyalarınızı deforme etmez, aksine eşyalarınızın ömrü uzar.

Perde Yıkama

Ev ve işyerlerinde kullanılan perdeler duman, toz ve benzeri etkenler sebebiyle kirlenmekte ve renkleri solmaktadır. Renkleri solan perdeler barındırdığı mikrop ve tozlar yüzünden hastalanmamıza neden olur ve görsel açıdan güzel durmaz.

Emin Halı Yıkama Çınar şubesi, perdeler için türüne göre özel yöntemler uygulayarak temizler. İlk gün olduğu gibi temiz hale gelen perdelerinizin renkleri canlı kalır. Kullandığı kaliteli temizlik ürünlerinin koruyucu etkisi sayesinde perdelerinizin ömrü uzar.

Perde temizliği için Emin Halı Yıkama Çınar şubesini tercih edebilirsiniz.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Çınar Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Çınar Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama, Aydınevler Halı Yıkama,

Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama, Büyükbakkalköy Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama,

Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama, Gülensu Halı Yıkama,

Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama, Küçükyalımerkez Halı Yıkama,

Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama