Yüsek fiyatlara satın aldığınız halılarınızı temizlik için sıradan yıkama firmalarına gönderdiğinizde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Çünkü bazı yıkama firmaları kalitesiz ürünler kullanabildiği gibi, hassas davranmadıkları için halılarınız deforme olabilmektedir. Ayrıca kalite standartlarına uygun olmayan kimyasal temizlik ürünleri, sağlık açısından toz, kir gibi maddelerden daha tehlikelidir.

Emin Halı Yıkama Esenkent şubesi, halılarınıza hassas davranır ve el değmeden yapılan yıkama işleminde sağlık standartlarına uygun, organik Amway ve Yumoş firmalarına ait temizlik ürünleri kullanmaktadır. Bu sayede müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunar.

Oto İçi Buharlı Kuaför Uygulama

Emin Halı Yıkama Esenket şubesi, araç içi temizlikte de çözümler sunmaktadır. Oto içi buharlı kuaför uygulamada araç içinde ulaşılamayan yerler dahil tüm alan temizlenir. Uygulanan yöntemde kimysal ürün kullanılmadığı için sağlık olumsuz olarak etkilenmez. Oto içi buharlı kuaför uygulama yönteminde kir ve lekeler yok edildiği gibi, kötü kokulardan da eser kalmaz.

Araç içinde bulunan tüm yüzeyler için uygun olan bu yöntemi siz de denemelisiniz. Emin Halı Yıkama Esenkent şubesi oto içi buharlı kuaför uygulamasını haftanın 7 günü yaptırabilirsiniz.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Esenkent Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Esenkent Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama,

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama,

Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama