Emin Halı Yıkama Esenler şubesi, güler yüzlü kadrosu ile birlikte 2005 yılından beri müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Her tür ve renkteki halılarınız için uygun yöntemini seçtiğinden halılarınız yıkandığında tertemiz olur ve asla deforme olmaz.

Emin Halı Yıkma Esenyalı şubesinde her çeşit halı için ayrı son teknoloji temizlik makineleri bulunmaktadır.

Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkamada Emin Halı Yıkama Esenyalı şubesini seçerseniz halılarınız evinizden alınır. Tesise getirilen halılar öncelikle toz ve yabancı maddelerden arınması için çırpılmaktadır. Çırpma işlemi yıkama sürecinde tozların kire dönüşmesini engellediği için çok önemlidir.

Çırpma işleminden sonra halılara dezenfekte işlemi uygulanır. Bu aşamada halı diplerine kadar basınçlı su uygulanır ve kirler sökülür. Halıdaki çıkmayan lekeler tespit edildir.

Lokal leke temizliğinde lekenin türü tespit edilir ve uygun yöntem uygulanarak çıkarılması sağlanır. Lokal leke temizleme işlemi tamamlandıktan sonra halılar profesyonel yıkama makinelerinde otomatik yıkama işlemine bırakılır.

Amway ve Yumoş firmalarına ait temizlik ürünleri kullanılan makinelerde halılarınız tamamen kirden ayrılır, tertemiz ve hijyenik hale gelir.

Yıkanan halılar sıkma makinesinden geçtikten sonra hijyenik kapalı ortamda kurutulur. Servis öncesi paketlenen halılarınız evinize kadar teslim edilir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Esenyalı Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Esenyalı Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Ahmet Yesevi Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama, Batı Halı Yıkama,

Çamçeşme Halı Yıkama, Çamlık Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama, Doğu Halı Yıkama, Dumlupınar Halı Yıkama, Emirli Halı Yıkama,

Ertuğrulgazi Halı Yıkama, Esenler Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Halı Yıkama, Göçbeyli Halı Yıkama,

Güllübağlar Halı Yıkama, Güzelyalı Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama, Kavakpınar Halı Yıkama, Kaynarca Halı Yıkama,

Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama, Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama,

Ramazanoğlu Halı Yıkama, Sanayi Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama, Şeyhli Halı Yıkama,

Velibaba Halı Yıkama, Yayalar Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama