Günümüzde makine ve elde üretilen birçok halı çeşidi bulunmaktadır. Dolayısıyla halılar kirlendiğinde temizlemesi türüne göre yapılmalıdır. Emin Halı Yıkama Feyzullah şubesi, halı yıkamada ilk aşama olarak uygulanması gereken yöntemi belirler. Bu sayede halılarınız deforme olmaz ve ilk gün olduğu gibi yeni kalır.

Halı yıkama yöntemi belirledikten sonra halılar çırpma işleminden geçirilir. Bu işlem halıdaki yabancı madde ve tozları arındırmak için önemlidir. Doğrudan yıkamaya geçilen halılarda toz ve yabancı maddeler halıya daha fazla yerleşir. Çırpılan halıların lekeli yüzeyine lokal temizlik yapıldıktan sonra halılar son teknoloji makinelerde yıkama işlemine alınır, El değmeden yapılan bu işlemde kullanılan Amway ve Yumoş markalarına ait temizlik ürünleri organik olduğu için çevreye ve halılara kesinlikle zarar vermez.

Yıkama işleminden sonra kapalı alanda kurutulan halılar, paketlenir ve adrese teslim edilir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Emin Halı Yıkama Feyzullah şubesi, her gün kullandığımız yorgan ve battaniyelerin temizliğinde de çözümler sunmaktadır. Yorgan ve battaniyelerde gözle görünmeyen bakteriler oluşur ve hava yoluyla vücudumuza girer. Bu yüzden battaniye ve yorganların düzenli temizlenmesi sağlık açısından çok önemlidir. Emin Halı Yıkama Feyzullah şubesi, yorgan ve battaniyelerinizi temiz ve antibakteriyel hale getirir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Feyzullah Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Feyzullah Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama,

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama,

Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama