Halı, koltuk, perde, halıflex, yorgan, battaniye gibi eşyalarınızın temizliği için firma arıyorsanız Emin Halı Yıkama Girne şubesi tam size göre! Ayrıca kirlenen araçlarınızın iç temizliği için de çözümler sunmaktadır. 2005 yılından beri hizmet veren Emin Halı Yıkama Girne şubesi, halı yıkama sektöründe güveni kazandığı için geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir.

Halılarınız ister tesise götürülerek, ister yerinde temizlik yöntemiyle yıkanmaktadır. Yerinde yıkama yöntemi genellikle ofislerde bulunan ve tüm alanı kaplayan taşınamaz halı, halıflex, koltuk gibi eşyalar için uygundur. Emin Halı Yıkama Girne şubesi tecrübeli ekibi, ev ya da ofislerinize profesyonel yıkama makineleri ile gelir ve uygun yöntemlerle temizlik işlemini tamamlar.

Teknolojik Altyapı

Emin Halı Yıkama Girne şubesi, tesisinde son teknoloji temizlik makineleri kullanmaktadır. Halı, perde, koltuk, yorgan gibi eşyaların temizliği için ayrı ayrı makineler mevcuttur. Her eşyaya uygun makineyi kullanması kaliteli iş ortaya koymasında büyük etkendir.

Ayrıca bu makinelerde kullanılan organik temizlik ürünleri sayesinde doğaya zarar vermeden eşyalarınız temiz ve yeni hale getirilmektedir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Girne Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Girne Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama,

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama,

Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama