Haftada bir kaç kez evde yapılan halı temizlikleri tozları kısmen yok etse de halı diplerine inen mikroorganizma ve kirlerler tamamen temizlenmemektedir. Bu yüzden yılda 2-3 defa profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Emin Halı Yıkama Gülensu şubesi, halılarınızı son teknoloji makinelere sahip tesisinde tertemiz hale getirmektedir. Halı ve halıflex diplerine kadar ulaşan bakteri ve lekeler tamamen yok olur.

Emin Halı Yıkama Gülensu şubesinde her tür halı için uygun temizlik yöntemi uygulanır. Kaliteli temizlik ürünleri sayesinde lekeler temizlenirken, halınız hijyenik hale gelir.

Ev Temizliği

Evlerimizin temiz ve hijyenik olması kullandığımız eşyaların temiz olmasına bağlıdır. Halı, perde, koltuk, yorgan, battaniye, halıflex türü eşyalar sürekli kullanıldığı için çabuk kirlenmekte ve oluşan kir ve bakteriler yüzünden sağlıksız bir ortam oluşmaktadır. Emin Halı Yıkama Gülensu şubesi koltuk, perde, yorgan, battaniye, halı gibi eşyaların temizliğinde özel çözümler sunmaktadır.

Profesyonel çalışanları ve teknolojik altyapısı sayesinde eşyalarınız yeni ve hijyenik hale gelir. Kullanılan organik temizlik ürünleri sayesine eşyalarınızın ömrü uzar.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Gülensu Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Gülensu Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama,

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama,

Girne Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama