Emin Halı Yıkama Güzelyalı şubesi koltuk, halı, perde, halıflex, battaniye, yorgan türü eşyalarınızın temizliği için 2005 yılından beri hizmet vermektedir.

Güler yüzlü personeli, son teknoloji makinelerle donatılmış tesisi, kullandığı Amway ve Yumoş temizlik ürünleri sayesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı başarmıştır.

Ev ya da işyerinizde bulunan halı ve koltuklarınız için Emin Halı Yıkama Güzelyalı şubesine haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Servis

Emin Halı Yıkama Güzelyalı şubesi, kirlenen halılarınız için ücretsiz servis imkanı sunmaktadır. Halılarınız ev ya da işyerinizden belirtilen saatte alınır. Tesise götürülen halılar çeşitli yöntemlerle temizlendikten sonra kurutulur ve paketlenir. İşlemi tamamlanan halılarınız yine alındığı adrese ücretsiz olarak teslim edilir.

Halı, koltuk, perde, battaniye, yorgan, halıflex temizliğinde kaliteyi arıyorsanız Emin Halı Yıkama Güzelyalı şubesi, sizin için ideal! Güleryüzlü çalışanları ve teknolojik altyapısı sayesinde halı ve koltuklarınız ilk gün olduğu gibi tertemiz ve hijyenik olur.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Güzelyalı Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Güzelyalı Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Ahmet Yesevi Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama, Batı Halı Yıkama,

Çamçeşme Halı Yıkama, Çamlık Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama, Doğu Halı Yıkama, Dumlupınar Halı Yıkama, Emirli Halı Yıkama,

Ertuğrulgazi Halı Yıkama, Esenler Halı Yıkama, Esenyalı Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Halı Yıkama,

Göçbeyli Halı Yıkama, Güllübağlar Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama, Kavakpınar Halı Yıkama, Kaynarca Halı Yıkama,

Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama, Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama,

Ramazanoğlu Halı Yıkama, Sanayi Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama, Şeyhli Halı Yıkama,

Velibaba Halı Yıkama, Yayalar Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama