Hürriyet Halı Yıkama

Emin Halı Yıkama Hürriyet şubesi ile halı temizleme probleminiz son bulur. 1000 metrekare alana kurulu tesisinde son teknoloji temizlik makineleri, profesyonel ekibiyle müşterilerine memnuniyet ve güven odaklı hizmet vermektedir.

Tesise gelen halılar çırpma, yıkama, vakumlama, durulama ve kurutma aşamalarından sonra paketlenerek ücretsiz olarak adrese teslim edilir.

Organik Temizlik

Amway ve Yumoş firmalarına ait temizlik ürünlerini kullanan Emin Halı Yıkama Hürriyet şubesi, organik halı temizliği ile doğayı da düşünmektedir.

Kullanılan malzemeler doğaya zarar vermeyen ve erken yok olan ürünlerden oluşur. Bazı firmalar özellikle halılarda çıkmayan lekeler için kimyasal madde kullanmaktadır.

Bu ürünler hem halınıza hem de çevre ve sağlığa ciddi zararlar verdiği için Emin Halı Yıkama Hürriyet şubesi kesinlikle kimyasal ürün kullanmamaktadır. Ayrıca halılarınız tesiste bulunan teknolojik makinelerle el değmeden yıkanmaktadır.

Emin Halı Yıkama Hürriyet şubesini tercih eden müşteriler, halılarını tertemiz olarak geri alır ve zamandan tasarruf sağlar. Halı, halıflex, perde, battaniye, yorgan, koltuk temizlikleriniz için Emin Halı Yıkama Hürriyet şubesi sizi bekliyor.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Hürriyet Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir. 

Hürriyet Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama,

Gümüşpınar Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama, Kordonboyu Halı Yıkama,

Orhantepe Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama, Petrol-İş Halı Yıkama, Soğanlık Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama, Uğur Mumcu Halı Yıkama,

Yakacık Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama