Emin Halı Yıkama İdealtepe şubesi, diğer firmalara göre daha kaliteli, hassas ve güvenilir hizmet vermektedir. %100 memnuniyet odaklı çalışan firma 2005 yılından beri müşterilerilerinin güvenini kazanmaktadır.

Halı, koltuk, perde gibi eşyalar yıkanırken hassas davranılması gerekmektedir. Aksi takdirde eşyalar zarar görebilir ve deforme olur. Emin Halı Yıkama İdealtepe şubesi tecrübeli çalışanları, halı ve koltukları yıkarken türüne göre uygun yöntemi belirledikten sonra temizlik aşamasına geçmektedir. Uygun yöntemle temizlenen eşyalar ilk gün olduğu kadar temiz hale gelir ve deforme olmaz.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi yapılmadan önce koltuğun renk ve malzemesine göre uygun yöntem belirlenmelidir. Emin Halı Yıkama İdealtepe şubesi, yöntemi belirledikten sonra koltuk yüzeyinde bulunan toz ve yapancı maddeleri temizler. Leke bulunan alanlara özel lokal uygulama yapılır. Bu sayede çıkmayan lekeler en derine kadar temizlenir. Yıkama işleminde koltuk yüzeyi organik temizlik ürünleriyle yıkanır ve ardından vakum makinesiyle içinde kalan deterjan ve kirler emilir. Yıkama işlemi tamamlanan koltuklar kurutulur ve müşteriye teslim edilir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

İdealtepe Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

İdealtepe Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama,

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama,

Girne Halı Yıkama, Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama,

Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama