Çarşı Halı Yıkama

Emin Halı Yıkama Çarşı şubesi, ev, ofis, okul ve benzeri ortamlardaki halılarınızı temizliyor. 2005 yılından beri hizmet veren Emin Halı Yıkama Çarşı şubesi halılarınız için ücretsiz servis imkanı sunmaktadır. Modern imkanlara sahip tesisinde, çeşitli temizlik yöntemleri ile halılarınızı yıpranmadan tertemiz hale getirmektedir.

Halı Temizleme Aşamaları

Emin Halı Yıkama tesisine getirilen halılar öncelikle toz alma işleminden geçirilmektedir. Dezenfekte işlemi yapıldıktan sonra leke kalan yerlere özel işlem uygulanır.

Modern teknoloji ile üretilen son sistem makinelerde özel temizlik ürünleri kullanılarak halılar yıkanmaktadır. Yıkanan halılar durulama işleminden sonra kurutmaya bırakılır. Son kontroller yapıldıktan sonra paketlenir ve müşterilere teslim edilir.

Yerinde Halı Yıkama

Özellikle ofis, okul gibi ortamlarda tüm alana kaplı taşınamaz halılar mevcuttur. Emin Halı Yıkama Çarşı şubesi, bu tür durumlar için yerinde halı yıkama hizmeti de sunmaktadır.

Belirlenen uygun zamanda Emin Halı Yıkama Çarşı şubesi profesyonel ekibi teknolojik ekipmanları ve özel temizlik ürünleri ile sabit halılarınızı yerinde temizlemektedir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Çarşı Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarla garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Çarşı Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama, Cevizli Halı, Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama, Gümüşpınar Halı Yıkama, Hürriyet Halı Yıkama,

Karlıktepe Halı Yıkama, Kordonboyu Halı Yıkama, Orhantepe Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama, Petrol-İş Halı Yıkama, Soğanlık Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama, Uğur Mumcu Halı Yıkama,

Yakacık Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama