Teknolojik tesisi, profesyonel ekibi ve kullanığı kaliteli temizlik ürünleri sayesinde Avrupa standartlarında hizmet veren Emin Halı Yıkama Kaynarca şubesi, halı, halıflex, koltuk, battaniye, yorgan, perde gibi eşyaların temizliğine özel çözümler sunarak müşterilerini memnun etmektedir.

1000 metrekare açık ve 500 metrekare kapalı alana sahip Emin Halı Yıkama Kaynarca şubesinde, her eşya için ayrı profesyonel temizleme makineleri bulunmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Emin Halı Yıkama Kaynarca şubesi, güler yüzlü çalışanlarıyla haftanın 7 günü hizmetinizde!

Battaniye & Yorgan Yıkama

Hergün uyurken kullandığımız yorgan ve battaniyelerin temizliği sağlık açısından çok önemlidir. Oluşan bakteriler gözle görünmez, solunum yoluyla vücudumuza girer ve hastalanmamıza neden olur. Emin Halı Yıkama Kaynarca şubesi, yorgan ve battaniyelerde kullandığı kaliteli temizlik ürünleri sayesinde bakterileri yok eder.

Çıkmayan lekeler için temizlik öncesi lokal uygulama yapılmaktadır. Uygulamadan sonra yorgan ve battaniyeleriniz Emin Halı Yıkama Kaynarca şubesinde bulunan son teknoloji çamaşır makinesinde temizlenir, leke ve kirlerden eser kalmaz.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kaynarca Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Kaynarca Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Ahmet Yesevi Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama, Batı Halı Yıkama,

Çamçeşme Halı Yıkama, Çamlık Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama, Doğu Halı Yıkama, Dumlupınar Halı Yıkama,

Emirli Halı Yıkama, Ertuğrulgazi Halı Yıkama, Esenler Halı Yıkama, Esenyalı Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama,

Fevzi Çakmak Halı Yıkama, Göçbeyli Halı Yıkama, Güllübağlar Halı Yıkama, Güzelyalı Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama,

Kavakpınar Halı Yıkama, Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama, Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama,

Orta Halı Yıkama, Ramazanoğlu Halı Yıkama, Sanayi Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama,

Şeyhli Halı Yıkama, Velibaba Halı Yıkama, Yayalar Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama