Pendik halı yıkama tesislerimiz Avrupa standartlarında çalışma ortamı sunmanın yanında %100 müşteri memnuniyetini amaçlıyor, bu doğrultuda çeşitli etkinliklerde herzaman ön planda boy gösteriyor.

Halılarınız Bizimle Güvende!

Firmamız gelişen teknoloji çağına (iso 9001 ve tse) standartlarına uyugun şekilde, modern ve hijyenik koşullarda sizlere hizmet vermektedir. Duvardan duvara halıflex türü kaplama malzemesi kullanılan ortamlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınızda yerinde yıkama ile halılarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

Ev, Büro, Okul ve Bina Temizliği
Firmamız ISO 9001 kalite yönetim sistemiyle hizmet verdiği ev, işyeri, büro okul ve fabrikalarda temizlik kalite ve hijyeni en üst seviyede tutmaktadır.

Artık günümüz koşullarında halıları elde yıkamak gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Ev hanımlarının zorluklar altında halıları bol su ve deterjan yıkaması devri Pendik halı yıkama sayesinde sona erdi. Piyasada çok sayıda halı yıkama firması olmasına rağmen en güvenilir ve en temiz yıkayan firmayı tercih etmek çok önemlidir. Son zamanlarda oldukça yoğun çalışan halı yıkama firmaları müşterilerinden aldıkları halıları özel yıkama koşullarında yıkayarak teslim etmektedir. Halı yıkama firması olarak öncelikli ilkemiz tesisimizin son derece hijyenik koşullarda olmasıdır. Yüksek seviyede halı yıkama şampuanları ile halıların temizlenmesi konusunda son teknoloji makineler kullanılmaktadır. Her müşterimizin halısı ayrı ayrı ve özel teknikler ile halının kumaş kalitesine göre yıkanmaktadır.

HALI YIKAMA ÖZEN İSTER

Pendik halı yıkama olarak müşterilerimizden ücretsiz servis imkanı ile teslim aldığımız halıları öncelikle toz alma aşamasına dahil ediyoruz. Halıların mayt ve bakterilerden kalıcı ve hızlı bir şekilde uzaklaştırılması konusunda tüm aşamalar özenli olarak uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Islak halı yıkama ve kuru halı temizleme seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek halılarınızın hijyenik olmasını talep edebilirsiniz. Alanında isim yapmış olan ve uzmanlık kazanmış olan halı yıkama firmalarından asla şaşmamalısınız. Halılarınızın gerçekten temiz olmasını istiyorsanız eğer iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

YERİNDE HALI YIKAMA HİZMETİ

Emin Halı yıkama fabrikamız, Pendik bölgesinde hizmet vermekle birlikte yerinde halı yıkama konusunda detaylı temizlik hizmetleri sunan kurumsal halı yıkama fabrikasıdır. Halı yıkama firmamız, yerinden kaldırılamayan halıların temizliğinde özel halı şampuanları ile titizlikle halılarınızı temizler. Özel halılarınızı da kuru köpük buharla yıkayarak tertemiz hale getirmekteyiz. halı yıkama hizmetlerimizin bazı bölümleri aşağıda yer almaktadır. Profesyonel yerinde halı ve halıflex yıkama için firmamızla iletişim kurunuz.

Yerinde Halı Yıkama Alanlarımız

Hastane yerinde halı yıkama
Otel yerinde halı yıkama
Şirket yerinde halı yıkama
Daire yerinde halı yıkama
Villa yerinde halı yıkama
Cami yerinde halı yıkama
Kuran kursu yerinde halı yıkama