Sektörde öncü firma olan Emin Halı Yıkama Sanayi şubesi, müşterilerine 2005 yılından beri halı, koltuk, halıflex, perde, battaniye, yorgan yıkamada hizmet vermektedir.

Ev, ofis, okul, hastane gibi ortamlarda halı ve koltukların düzenli yıkanması sağlık açısından önemlidir. Haftalık yapılan bireysel temizlikler halı veya koltuk gibi eşyalardaki kir ve lekeleri tam olarak çıkarmamaktadır. Çünkü oluşan kir ve lekeler halı, koltuk gibi eşyaların en derinine kadar indiğinden sıradan temizlik makineleriyle bu noktaları temizlemek mümkün olmaz.

Emin Halı Yıkama Sanayi şubesi, sahip olduğu profesyonel yıkama makineleriyle en derine inen leke ve kirleri temizler.

Perde Yıkama

Perdeler yıkanırken kullanılan temizlik malzemesi, makinelerin su sıcaklığı, uygulunacak yöntem, dikkat edilmesi gereken önemli konulardandır. Leke ve kokuları yok etmek için Emin Halı Yıkama Sanayi şubesi çalışanları, öncelikle yıkanacak perdenizin türünü belirler. Perde türüne göre yöntemi belirledikten sonra leke oluşan yerlere lokal leke temizliği uygulaması yapar ve ardından perdeleriniz hassas şekilde yıkanır.

Kullanılan Amway ve Yumoş ürünlerine ait temizlik ürünleri sayesinde perdeleriniz yıpranmaz, ilk günkü kadar temiz ve canlı hale gelir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Sanayi Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Sanayi Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Ahmet Yesevi Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama,

Batı Halı Yıkama, Çamçeşme Halı Yıkama, Çamlık Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama, Doğu Halı Yıkama,

Dumlupınar Halı Yıkama, Emirli Halı Yıkama, Ertuğrulgazi Halı Yıkama, Esenler Halı Yıkama,

Esenyalı Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Halı Yıkama, Göçbeyli Halı Yıkama,

Güllübağlar Halı Yıkama, Güzelyalı Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama, Kavakpınar Halı Yıkama,

Kaynarca Halı Yıkama, Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama, Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama,

Orta Halı Yıkama, Ramazanoğlu Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama,

Şeyhli Halı Yıkama, Velibaba Halı Yıkama, Yayalar Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama