Geçtiğimiz dönemlerde halı yıkama firmaları bulunmadığı için, insanlar halı temizliğini evde yapmak zorunda kalıyordu. Temizlik için yeterli alan bulunmaması, hava şartları, kullanılan malzeme ve fiziksel durumlar halı yıkama işini zorlaştırdığı gibi, büyük zaman kaybına da neden oluyordu.

Zor şartlarda halılar ev ya da işyerlerinde temizlenmesine rağmen toz ve lekeler en diplere kadar ulaştığından istenilen sonuç elde edilemektedir.

Emin Halı Yıkama Soğanlık Yeni şubesi, halılarınızdaki en ulaşılamayan leke ve kirlere temas ederek tamamen yeni haline getirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde birçok halı firması bulunmaktadır. Ancak bu firmalar maliyet düşürme, zaman tasarrufu, kaliteli ürün kullanmama gibi yöntemlere başvurabildiklerinden, müşteriler haklı olarak güven problemi yaşamaktadır.

Emin Halı Yıkama Soğanlık Yeni şubesi kurulduğu ilk günden beri öncelikli olarak müşteri güvenini kazanmak için hizmet etmektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için tesislerinde son teknoloji makineler ve Amway, Yumoş gibi kaliteli firmaların organik temizlik ürünlerini kullanmaktadır.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile tam bir güven ortamı oluşturan Emin Halı Yıkama Soğanlık Yeni şubesi müşterileri için her zaman en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Soğanlık Yeni Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Soğanlık Yeni Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama,

Gümüşpınar Halı Yıkama, Hürriyet Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama,

Kordonboyu Halı Yıkama, Orhantepe Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama,

Petrol-iş Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama, Uğur Mumcu Halı Yıkama,

Yakacık Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama