Halılarınız Emin Halı Yıkama Topselvi şubesi ile güvende!

2005 yılından beri müşterilerine hizmet veren Emin Halı Yıkama Topselvi şubesi, halılarınızı ev ya da işyerinizden ücretsiz almaktadır.

Çeşitli dokulara sahip halılarda oluşan kirleri çıkarmak oldukça zordur. Her halı dokusuna göre ayrı temizlik uygulaması gerekmektedir. Bu uygulamalarda leke çıkartılırken aynı zamanda halıya zarar verilmemelidir.

Emin Halı Yıkama Toplselvi şubesi halılarınıza hassas davranır, deforme olmasını engeller, kullandığı organik ve kaliteli temizlik ürünlerleriyle halılarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Evinizde Hijyen

Emin Halı yıkama Topselvi şubesi, ev halılarınızı tesisine götürdükten sonra önce çırpma işlemi gerçekleştirir. Çünkü çırpma işlemi halıda bulunan tozları yok ederek yıkama aşamasında kire dönüşmesini engeller. Evde evcil hayvan besleyen müşterilerin karşılaştığı tüy problemini ortadan kaldırır.

Çırpma işleminden sonraki aşamalar uygulandıktan sonra halınız kurutulur, paketlenir ve ilk günkü gibi temiz halinde evinize teslim edilir. Evinizde hijyen arıyorsanız Emin Halı yıkama Topselvi şubesi sizin için her zaman burada!

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Topselvi Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Topselvi Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama,

Gümüşpınar Halı Yıkama, Hürriyet Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama,

Kordonboyu Halı Yıkama, Orhantepe Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama,

Petrol-iş Halı Yıkama, Soğanlık Halı Yıkama, Uğur Mumcu Halı Yıkama,

Yakacık Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama