Emin Halı Yıkama Uğur Mumcu şubesi sadece halılarınızı değil, koltuklarınızı da temizliyor!

Ev ya da ofislerinizde bulunan koltuklarınız zamanla kirlenir ve yüzeyinde lekeler ortaya çıkar. Uzun süre temizlenmeyen koltuklardaki kirler derine ilerler ve çıkarması zor hale gelir.

Koltuk Temizliği

Yaşam alanlarında kullandığımız koltukları satın alırken güzel ve kaliteli olması için yüksek ücretler öderiz. Yüksek ücretlere satın alınan koltukarda kir ve leke olmuşmasını kimse istemez.

Ancak koltukarın sürekli kullanılması malesef kir ve leke oluşumuna sebep olmaktadır. Kirlenen koltuklarınız için en kaliteli çözümü sunan Emin Halı Yıkama Uğur Mumcu şubesi, koltuklarınızı temizlerken tamamen organik ürün kullandığı için koltuklarınız hijyenik olur ve asla deforme olmaz.

Koltuk temizliğinde önemli konulardan biri de kullanılan ekipmandır. Koltuk yıkamada en son teknoloji makineler kullanan Emin Halı Yıkama Uğur Mumcu şubesi, en derine ulaşan lekere bile ulaşır ve temizler. Ayrıca kullanılan organik temizlik ürünleri kötü kokuları yok eder.

Hijyenik hale gelen koltuklarınız sağlık açısından size uygun bir ortam olanağı sağlar.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Uğur Mumcu Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Uğur Mumcu Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama,

Gümüşpınar Halı Yıkama, Hürriyet Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama, Kordonboyu Halı Yıkama,

Orhantepe Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama, Petrol-iş Halı Yıkama, Soğanlık Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama,

Yakacık Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama