Ev ya da işyerlerinde hastalıklardan korunmak için öncelikli olarak yaşam alanlarımızda bulunan eşyaların temiz olması gerekmektedir. Düzenli yapılan halı, koltuk, perde, battaniye, yorgan, halıflex temizliklerinde, kir ve bakteri oluşumu engellendiği için hijyenik bir ortam sağlanır ve hastalık riski minimuma düşer.

Emin Halı Yıkama Velibaba şubesi, 2005 yılından beri yaşam alanlarında kullanılan eşyaların temizliği için hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışan firma, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikasıyla başarılarını sürdürmektedir.

Emin Halı Yıkama Velibaba şubesi, aynı zamanda araç içi buharlı kuaför uygulama hizmeti ile otomobillerinizin hijyenik ve temiz olmasını sağlar.

Yorgan & Battaniye Temizliği

Bakterilerin en çok sevdiği alanlardan biri olan yorgan ve battaniyerler, hergün kullandığımız eşyalardan biridir. Uyurken kullandığımız yorgan ve battaniyelerin temiz olması sağlığımız açısından çok önemlidir. Çünkü gözle görülemeyen bakteri ve tozlar hava yoluyla solunum sistemimize girdiğinden hastalakları beraberinde getirmektedir.

Emin Halı Yıkama Velibaba şubesi, tesisinde kullandığı son teknoloji yıkama makineleriyle yorgan ve battaniyelerinizi temiz hale getirir. Amway ve Yumoş firmalarına ait temizlik ürünleri kullanıldığından doğaya zarar vermeden bakteri ve lekeleri yok eder.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Velibaba Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Velibaba Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Ahmet Yesevi Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama,

Batı Halı Yıkama, Çamçeşme Halı Yıkama, Çamlık Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama,

Doğu Halı Yıkama, Dumlupınar Halı Yıkama, Emirli Halı Yıkama, Ertuğrulgazi Halı Yıkama,

Esenler Halı Yıkama, Esenyalı Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Halı Yıkama,

Göçbeyli Halı Yıkama, Güllübağlar Halı Yıkama, Güzelyalı Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama,

Kavakpınar Halı Yıkama, Kaynarca Halı Yıkama, Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama,

Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama, Ramazanoğlu Halı Yıkama,

Sanayi Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama, Şeyhli Halı Yıkama,

Yayalar Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama