Emin Halı Yıkama Yalı şubesi 2005 yılından beri 500 metrekare kapalı alan ve 1000 metrekare açık alanlı tesisiyle ISO 9001 ve TSE standartlarına uygun şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

İlk olarak sektörde halı temizleme hizmeti ile başlayan Emin Halı Yıkama Yalı şubesi, ilave olarak günümüzde koltuk, battaniye, yorgan, perde, araç içi temizliği de yapmaktadır.

Yorgan ve Battaniye Temizliği

Her gün uyurken kullandığımız yorgan ve battaniyeler kesinlikle temiz ve hijyenik olmaldır. Aksi takdirde gözle görülmeyen bakteriler solunum yoluyla insanlara temas eder ve sağlık problemleri ortaya çıkar.

Emin Halı Yıkama Yalı şubesi yorgan ve battaniyelerinizi ücretsiz olarak evinizden almaktadır. Tesise götürülen yorganlar saniyi tipi teknolojik makineler içinde Yumoş ve Amway antibakteriyel temizlik ürünleri eklenerek yıkanır.

Temizlen yorgan ve battaniyeler hijyenik kapalı ortamlarda iyice kurutulur. Bakteri ve lekelerden eser kalmayan ürünleriniz paketlendikten sonra evinize teslim edilir.

İnsan vücuduna en yakın malzemelerin sağlığa etkisi unutulmamalıdır. Siz de yorgan ve battaniye temizliğinde Emin Halı Yıkama Yalı şubesini tercih edin, kendinize sağlıklı bir yaşam alanı sağlayın!

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yalı Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Yalı Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama, Gümüşpınar Halı Yıkama,

Hürriyet Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama, Kordonboyu Halı Yıkama, Orhantepe Halı Yıkama,

Orta Halı Yıkama, Petrol-iş Halı Yıkama, Soğanlık Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama,

Uğur Mumcu Halı Yıkama, Yakacık Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama