Halı ve koltuk türü eşyalarınız temizliğinde Emin Halı Yıkama Yalı şubesini tercih edin, zaman ve maliyetten tasarruf edin!

Evde bulunan halı, koltuk, yorgan, perde, battaniye gibi eşyaların temizliğindeki zorluğu hepimiz biliyoruz. Ancak sağlıklı ve temiz bir yaşam alanı için yapmamız gereken bir işlem. Emin Halı Yıkama Yalı şubesi, uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerini bu problemden kurtarmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışan Emin Halı Yıkama Yalı şubesi, 2005 yılından beri 500 metrekare kapalı ve 1000 metrekare açık alanlı tesisinde hizmet vermektedir.

Yorgan & Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniyeleriniz Emin Halı Yıkama Yalı şubesinde bulunan sanayi tipi çamaşır makinelerinde kaliteli temizlik ürünleri ile yıkanmaktadır. Kullanılan temizlik ürünleri organik olduğu için doğaya ve yorganlarınıza zarar vermez. Yıkanan yorgan ve battaniyeler kapalı ve hijyenik ortamda kurutulduktan sonra müşterilere teslim edilir. Yorgan ve battaniyelerinizi temiz ve antibakteriyel olarak kullanabilirsiniz.

Emin Halı Yıkama Yalı şubesi güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerine haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yalı Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Yalı Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama, Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama, Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama, Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama, Girne Halı Yıkama, Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama, İdealtepe Halı Yıkama, Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Zümrütevler Halı Yıkama