100% misafir memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren Emin Halı Yıkama Yayalar şubesi, güler yüzlü ekibi ve teknolojik altyapısıyla halı yıkama sektöründe önde olmayı başarmıştır.

Ev ya da işyerlerinizde bulunan halı, halıflex, koltuk, perde, yorgan, battaniye gibi eşyalarınızın temizliği için Emin Halı Yıkama Yayalar şubesi ile iletişime geçmeniz yeterli. Tesise götürülecek olan halı ve benzeri eşyalarınız adresinizden teslim alınır ve yıkama sonrasında yine adresinize teslim edilir.

Halı yıkamadaki zorlukları hepimiz biliyoruz. Kullanılan fazla su ve deterjan, fiziksel zorluklar, zaman kaybı gibi faktörleri hiçbirimiz istemeyiz. Emin Halı Yıkama Yayalar şubesi, sizi tüm bu dertlerden kurtarıyor.

Koltuk Yıkama

Sürekli kullandığımız koltuklarda zamanla leke ve bakteriler oluşur. Günümüzde koltuk üretmi oldukça geliştiği için, koltuk türleri de oldukça artmıştır. Her koltukta kullanılan malzeme ve üretim yöntemi farklı olduğundan, temizleme yöntemi de farklı uygulamaları gerektirmektedir.

Emin Halı Yıkama Yayalar şubesi, koltuklarınız için uygun yıkama yöntemini belirledikten sonra uygulamaya geçer. Leke oluşan bölgeler öncelikle lokal yöntemle temizlendikten sonra vakum makineleri ile yıkama işlemi yapılmaktadır. Kullandığı Amway ve Yumoş markalarına ait temizlik ürünleri ile koltuklarınız ilk günkü kadar yeni ve temiz hale getirilir.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yayalar Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Yayalar Halı Yıkama Bölgeleri

Pendik Halı Yıkama, Ahmet Yesevi Halı Yıkama, Bahçelievler Halı Yıkama, Ballıca Halı Yıkama,

Batı Halı Yıkama, Çamçeşme Halı Yıkama, Çamlık Halı Yıkama, Çınardere Halı Yıkama,

Doğu Halı Yıkama, Dumlupınar Halı Yıkama, Emirli Halı Yıkama, Ertuğrulgazi Halı Yıkama,

Esenler Halı Yıkama, Esenyalı Halı Yıkama, Fatih Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Halı Yıkama,

Göçbeyli Halı Yıkama, Güllübağlar Halı Yıkama, Güzelyalı Halı Yıkama, Harmandere Halı Yıkama,

Kavakpınar Halı Yıkama, Kaynarca Halı Yıkama, Kurna Halı Yıkama, Kurtdoğmuş Halı Yıkama,

Kurtköy Halı Yıkama, Orhangazi Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama, Ramazanoğlu Halı Yıkama,

Sanayi Halı Yıkama, Sapanbağları Halı Yıkama, Sülüntepe Halı Yıkama, Şeyhli Halı Yıkama,

Velibaba Halı Yıkama, Yeni Halı Yıkama, Yenişehir Halı Yıkama, Yeşilbağlar Halı Yıkama