Halı temizliği genellikle evde bireysel olarak haftada en az iki defa elektrik süpürgesiyle yapılmaktadır. Düzenli yapılan bu temizliklere rağmen karmaşık dokularda üretilen bu halılardaki kir ve mikroplar tam olarak çıkmamaktadır.

Kaliteli halı temizliği ancak profesyonel uygulamayla mümkün olabilmektedir. Emin Halı Yıkama Yukarı şubesi, müşterilerine halı temizliğinde profesyonel hizmet sunar. Ayrıca uygun fiyat politikası ve hızlı geri dönüşü ile maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü evlerde halı yıkamak için tüketilen su miktarı oldukça fazladır ve temizlik işlemi uzun sürer.

Emin Halı Yıkama Yukarı şubesi halı temizliğinin yanında ev ya da işyerlerinizde bulunan halıflex, koltuk, sandalye, perde gibi diğer eşyalarınızı da temizlemektedir.

Perde Temizliği

Ev veya işyerlerimizde ortama görsel zenginlik kazandıran, dışarıdan görüntüyü ve güneş ışınlarını engelleyen perdeler çok kolay kirlenebilmektedir.

Stor, tül, zebra, kumaş, jaluzi vb. birçok çeşitten oluşan perdelerin temizliği için farklı yöntemler uygulandığından, temizlemesi bir hayli zordur.

Emin Halı Yıkama Yukarı şubesi her cins ve renk halınızı uygun yöntemlerle yıpratmadan temizler ve perdeleriniz ilk gün olduğu kadar temiz olur ve renkleri solmaz.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yukarı Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Yukarı Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama,

Gümüşpınar Halı Yıkama, Hürriyet Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama,

Kordonboyu Halı Yıkama, Orhantepe Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama, Petrol-iş Halı Yıkama,

Soğanlık Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama, Uğur Mumcu Halı Yıkama, Yakacık Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama