Ev ya da işyerlerinizdeki perde, koltuk, sandalye, halıflex, halı gibi malzemelerinizin temizliğinde Emin Halı Yıkama Yunus şubesi, profesyonel çözümler sunar.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Emin Halı Yıkama Yunus şubesi, güler yüzlü kadrosuyla haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tesisinde bulunan teknolojik makinelerde kullanılan kaliteli ve organik ürünlerle halı, battaniye, yorgan perde gibi eşyalarınız el değmeden temizlenir.

Araç Temizliği

Emin Halı Yıkama Yunus şubesi, ev veya işyerlerinizdeki eşyalarınıza ilave olarak araç içi temizliği hizmeti de sunmaktadır.

Araç içi temizliği son derece önemlidir. Diğer yaşam alanlarımıza göre dar bir alan olduğu için kir ve kokular insan sağlığına daha çabuk etki etmektedir.

Otomobillerde iç tavan, koltuk, paspas altları gibi birçok bakteri barındıracak bölümler mevcuttur. Emin Halı Yıkama Yunus şubesi oto içi buharlı kuaför yöntemiyle araç içindeki leke ve mikropları temizler, kötü kokular yok olur, sağlıklı ve ferah bir ortam oluşur.

Siz de araç içi temizlikte Emin Halı Yıkama Yunus şubesini tercih edin, aklınız otomobilinizde kalmasın!

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yunus Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Yunus Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama

Gümüşpınar Halı Yıkama, Hürriyet Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama,

Kordonboyu Halı Yıkama, Orhantepe Halı Yıkama, Orta Halı Yıkama, Petrol-iş Halı Yıkama,

Soğanlık Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama, Uğur Mumcu Halı Yıkama, Yakacık Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama