Halı, koltuk, perde, yorgan, halıflex, battaniye gibi eşyaların düzenli temizlenmesi yaşam alanlarının sürekli hijyenik kalmasını sağlar. Ancak tüm bu eşyaların temiziği epey zaman almaktadır.

Emin Halı Yıkama Zümrütevler şubesi, halı, koltuk, perde gibi eşyalarınızı en kısa sürede en iyi şekilde temizlemektedir. Tesisinde bulunan teknolojik ürünler sayesinde el değmeden hassas şekilde temizlenen eşyalar ilk günkü kadar temiz ve uzun ömürlü hale gelir. Amway ve Yumoş firmalarına ait kaliteli temizlik ürünleri kimyasal içermediğinden halı, koltuk, perde, yorgan türü eşyalarınız deforme olmaz.

Halı Yıkama

Emin Halı Yıkama Zümrütevler şubesi, halılarınızı ücretsiz servis imkanı ile evinizden alır ve tesisine götürür. Halı türüne göre uygulanacak yöntem belirlendikten sonra çırpma işlemi yapılır. Toz ve yabancı maddelerden arınan halılarda bulunan lekeler için lokal uygulama yapılır. Tam otomatik makinelerde hassas şekilde yıkandıktan sonra durulama işlemi yapılır ve ardından kurutmak için askı odalarına götürülür. Kurutulan halılar paketlenir ve yine ücretsiz servis imkanı ile adresinize teslim edilir.

Emin Halı Yıkama Zümrütevler şubesi, taşınamaz halılarınız için de yerinde yıkama hizmeti sunar.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Zümrütevler Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Zümrütevler Halı Yıkama Bölgeleri

Maltepe Halı Yıkama, Altayçeşme Halı Yıkama, Altıntepe Halı Yıkama,

Aydınevler Halı Yıkama, Bağlarbaşı Halı Yıkama, Başıbüyük Halı Yıkama,

Büyükbakkalköy Halı Yıkama, Cevizli Halı Yıkama, Çınar Halı Yıkama,

Esenkent Halı Yıkama, Feyzullah Halı Yıkama, Fındıklı Halı Yıkama,

Girne Halı Yıkama, Gülensu Halı Yıkama, Gülsuyu Halı Yıkama,

İdealtepe Halı Yıkama, Küçükyalımerkez Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama