Temizliğin Adresi Emin Halı Yıkama

Güvenilir Temizlik İçin

Deneyimli çalışma ekibimiz ve profesyonel cihazlarımız ile sizlere gelişmiş bir yıkama teknolojisi sunuyoruz.

#"
Tarihçemiz

Tarihçemiz

2005 yılından beri hizmet veren firmamız, bugüne kadar müşteri memnuniyetini kazanmayı başardı. Uzman ekibimiz ve profesyonel cihazlarımız ile temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini arttırmak adına 2014 yılında Pendik halı yıkama şubemizi faaliyete geçirerek 1000 metrekare açık alan ve 500 metrekare kapalı alana sahip olan tesisimizde, son donanıma sahip gelişmiş cihazlar ile işlem yapılıyor.

#"
Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip

Uzun yıllardır faaliyette olan firmamızda, deneyimli başarılı ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Sadece teknolojik cihazlardan değil, deneyimli ve işinin ehli kişilerden de fayda sağlayabiliyorsunuz. Halınızın üzerindeki kir her ne kadar zorda olsa, profesyonel olarak tüm lekeleri temizliyoruz. Sizde firmamızla iletişime geçerek halılarınızı hijyenik olarak teknolojik cihazlarla ve deneyimli bir ekiple yıkatmanın keyfini sürün.

#"
Evinizden alıyoruz

Evinizden alıyoruz

Pendik halı yıkama hizmetlerinde bulanan birçok firmanın aksine, evinize kadar gelerek halılarınızı teslim alıyoruz. Belirtilen tarihte geri teslim işlemleriniz gerçekleştirilir. Üstelik kirli ve temiz halıların servisi hijyen bakımından ayrı olarak yapılıyor. Temizleme aşamasından sonra, yeni görünümü ve temiz kokusuyla paketlenerek teslim edilen halılarınızı istediğiniz zaman açıp kullanabilirsiniz.

Bakteri ve tozlar halıların üzerinde birikerek, sağlığı tehdit etmektedir. Halıların yıkanması, bu toz ve bakterilerden kurtulmanın en etkili yoludur. Alacağınız halı yıkama hizmetleriyle kısa süre içerisinde kirli halılarınızdan kurtulabilirsiniz. Temiz ve hijyenik olabilmesi için halılarınızı güvendiğiniz, emin ellere teslim etmelisiniz. Bu bakımdan güvenle halılarınızı teslim edebileceğiniz firmamız, evinizden aldığı halıları en üst düzey teknolojiyi kullanarak, uzman ekibiyle beraber temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Emin Halı yıkama fabrikamız, İstanbul’da Pendik, Tuzla ve Kartal bölgelerinde hizmet vermekle birlikte yerinde halı yıkama konusunda detaylı temizlik hizmetleri sunan kurumsal halı yıkama fabrikasıdır.

Halı yıkamada profesyonel hizmetler sağlayabilen firmamız, halı yıkaması için özel olarak üretilen makinaları kullanmaktadır. Toz alma makinası halıların tozunu alırken; sekiz fırçalı halı yıkayacak makinamız devreye girip, halılarınızı özel, kaliteli ve etkili şampuanlar kullanarak yıkama sağlamaktadır. Sonrasında özel sıkma makinası ile halının üzerindeki sular alınmaktadır. Fanlı kurutma odasına alınan halınız nemlilik halinden tam kuruma haline geçmektedir. Halınız tamamen kuruduğunda, profesyonel yıkama işlemi tamamlanmış demektir. Son olarak halılarınız evinize temiz bir şekilde teslim edilir.

NEDEN BİZ?

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Neden bizi tercih etmelisiniz?

100% Memnuniyet

Sizi memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Zamanında Teslim

Vaadettiğimiz zamanda halılarınızı kapınıza getirip teslim ediyoruz.

Tescilli Marka

Türk Patent kurumundan tescilli bir markayız.

Profesyonel Ekip

Deneyimli kadromuz ile sizleri memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Organik ürünler

Organik ürünler ile daha temiz ve sağlıklı bir temizleme yapıyoruz.

Kolay Ödeme

Dilerseniz kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Kaliteli bir temizlik ve müşteri memnuniyeti için

SÜREÇ ŞU ŞEKİLDE İLERLER

14 yıllık birikim ve tecrübe

Güvenilir Temizlik; Emin Halı Yıkama

2005 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden firmamız, bugüne kadar müşteri memnuniyetini kazanmayı başardı.

Deneyimli çalışma ekibimiz ve profesyonel cihazlarımız ile başarılı temizleme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini arttırmak adına 2014 yılında Pendik halı yıkama şubemizi faaliyete geçirerek, hizmetlerimizi büyüttük.

1000 metrekare açık alan ve 500 metrekare kapalı alana sahip olan tesisimizde, son donanıma sahip gelişmiş cihazlar ile işlem yapılıyor.

Açık ve kapalı alanda yapılan yıkama ve temizleme işlemi sonrasında, hijyen kuralları önemsenerek kurutma işlemleri uygulanıyor.

14 yıllık birikim ve tecrübe

Temizliğin Adresi Emin Halı Yıkama!

Uzun yıllardır faaliyette olan firmamızda, deneyimli e başarılı ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Sadece teknolojik cihazlardan değil, deneyimli ve işinin ehli kişilerden de fayda sağlayabiliyorsunuz.

Halınızın üzerindeki kir her ne kadar zorda olsa, profesyonel olarak tüm lekeleri temizliyoruz. Bunun yanı sıra, yapılan işlemler üstü kapalı bir halde değil, detaylı ve titiz çalışmalar ile gerçekleştiriliyor. Pendik halı yıkama hizmetlerinde bulanan birçok firmanın aksine, evinize kadar gelerek halılarınızı teslim alıyoruz.

Size belirtilen tarihin sonuna kalmadan geri teslim işlemlerinizi de gerçekleştirilir. Bu sayede sizde halınızın yetişip yetişmeyeceği endişesi yaşamadan, size verilen zamanda ürünlerinizi alabiliyorsunuz. Üstelik kirli ve temiz halıların servisi hijyen bakımından ayrı olarak yapılıyor. Temizleme aşamasından sonra, yeni görünümü ve temiz kokusuyla paketlenerek teslim edilen halılarınızı istediğiniz zaman açıp kullanabilirsiniz.

14

14 yıllık birikim ve tecrübe

Halı Temizliği Çok Önemli

Halı Temizliği Çok Önemli

Dışarıdan bakıldığında her ne kadar temiz görünüyor olsa da, halılar evin en fazla kir toplayan eşyalarından birisidir. Gözle görülmeyen toz ve bakteriler halınızın dibinde birikerek, mikrop yayma riski oluştururlar. Özellikle emekleyen çocukların olduğu evlerde halı temizliğine daha fazla dikkat edilmelidir. Tek başınıza yapacağınız temizleme, yıkama işlemleri maalesef bu mikrop ve bakterilerin öldürülmesinde yeterli olmayabiliyor. Bu sebeple kendinizi yormadan firmamızla iletişime geçerek halılarınızı hijyen kurallarında, teknolojik cihazlarla ve deneyimli bir ekiple yıkatmanın keyfini sürün.

Üstelik tesisimizde kullanılan Full otomatik bantlı sisteme sahip olan yıkama makineleri sayesinde, halının en dibinde olan kir ve bakteriler bile yok edilebiliyor. Bu sayede siz ve çocuklarınız gönül rahatlığıyla hijyenin tadını çıkarabilirsiniz.

14 yıllık birikim ve tecrübe

Emin Halı Temizleme