Emin Halı Temizleme ile

Ofisinizdeki halılarınız daha temiz, daha sağlıklı

Halı temizliğinde derinlemesine yoğun temizlik uygulanır. Nemli, ıslak, kimyasal bir uygulama yapılmaz. Çevreye duyarlı ürünler kullanılır. Halılarınız ilk gün ki doğal temizliğine kavuşur.

"
DAHA ÇABUK KURUYAN HALILAR

DAHA ÇABUK KURUYAN HALILAR

Emin halı temizleme işlemlerinde geleneksel halı yıkamaya oranla %80 daha az su kullanır. Bu sebeple halılarınız birkaç gün içinde değil, sadece birkaç saat içinde kurur. Emin Halı Temizleme ile sizler halılarınıza bu kadar kısa bir zamanda ulaşmanın mutluluğunu yaşarken evinizde arzu ettiğiniz doğal ferah ve canlılığına kavuşur.

"
DAHA DERİNLEMESİNE TEMİZ HALILAR

DAHA DERİNLEMESİNE TEMİZ HALILAR

Temizleyici solüsyonumuz karbonatlı olup tıpkı soda gibi halınıza derinlemesine işler ve kiri sökerek yüzeye çıkarır. Böylece kuvvetli emici ekipmanımız aracılığı ile kiri kolayca temizleyerek derinlemesine bir temizlik gerçekleşir. Ayrıca, geriye kiri çeken herhangi bir kalıntı bırakılmadığı için halılarınız uzun bir süre temizliğini korurlar.

"
DAHA SAĞLIKLI HALI TEMİZLEME HİZMETİ

DAHA SAĞLIKLI HALI TEMİZLEME HİZMETİ

Daha düşük su gerektiren bir temizlik yöntemi kullanmamız sayesinde, geleneksel halı yıkama firmalarının kullandıkları aşırı suya bağlı olarak halınızda küf ve bakteri oluşumu riskini önemli ölçüde azaltmış bulunuyoruz. Sizin, aileniz ve eviniz için daha sağlıklı bir yerinde halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Emin halı yıkama yöntemi halı ve koltuk yıkama işleminde diğer yöntemlerden daha iyi ve daha sağlıklıdır. Emin halı yıkamanın eşsiz Sıcak Karbonatlı halı yıkama süreci Karbonatlamanın gücünü kullanarak kir ve pislikleri halıdan söker, daha derinlemesine bir temizlik sağlar. Halılar yıkandıktan sonra daha geç kirlenir, daha uzun süre temizliğini korur.The Natural solüsyonumuz Kir ve pislikleri halının yüzeyine iter ve sonrasında kolayca çekilirler. Yeşil sertifikalı almış çevre dostudur, Zararlı hiçbir kimyasal madde bulundurmaz, Çocuklarınız için güvenilirdir. Sıcak Karbonatlı halı temizleme yöntemimiz halıdaki bakteri, mikrop ve alerjenleri yok eder.

Birçok halı yıkama firması yıkama aşamasında sabun, şampuan, deterjan gibi ürünler kullanır. Bunlar arkasında kirleri yapışkan gibi çeken kalıntılar bırakır, Buda halının daha çabuk kirlenmesine, daha sık yıkanmasına sebep olur. Bizler tamamen doğal halı ve koltuk yıkama solüsyonları kullanırız, asla sabun, deterjan, şampuan, sert kimyasal kullanmayız. Böylece halıda kiri mıknatıs gibi çekecek hiçbir kalıntı bırakmayız.

Evet bozabilir. Diğer klasik yöntemler kir ve lekeleri çıkarmak için PH derecesi çok yüksek sert kimyasallar (bazıları kostik soda dahil olmak üzere) kullanırlar. Tüm bunlar yetersiz ekipmanlar ve yanlış uygulamalarla birleşince halılara ciddi manada zarar verebilirler.

NEDEN BİZ?

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Neden bizi tercih etmelisiniz?

100% Memnuniyet

Sizi memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Zamanında Teslim

Vaadettiğimiz zamanda halılarınızı kapınıza getirip teslim ediyoruz.

Tescilli Marka

Türk Patent kurumundan tescilli bir markayız.

Profesyonel Ekip

Deneyimli kadromuz ile sizleri memnun edecek en iyi hizmeti veriyoruz.

Organik ürünler

Organik ürünler ile daha temiz ve sağlıklı bir temizleme yapıyoruz.

Kolay Ödeme

Dilerseniz kapıda ödeme veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.