Halı, halıflex, perde, battaniye, yorgan, koltuk temizliğinde önde gelen Emin Halı Yıkama Yakacık Yeni şubesi, otomobillerinizin iç temizliği için de özel çözümler sunar.

Günlük kullanıdığımız otomobillerimizin dış temizliği kadar iç temizliği de önemlidir. Araç içinde sigara kullanımı, yiyecek-içecek tüketimi, kirli bölgelerde aracın kullanılması gibi sebeplerden dolayı araç içirisinde bulunan kumaş alanlar kirlenmektedir.

Emin Halı Yıkama Yakacık Yeni şubesi, otomobillerinizde oluşan kirler için oto içi kuaför uygulama hizmeti verir.

Oto İçi Buharlı Kuaför Uygulama

Yaşam alanlarımızın temizliği kadar otomobillerimizin iç temizliği de çok önemlidir. Araçların iç kısımlarında kumaş veya benzeri malzemelerin fazla kullanılması temizliğini zorlaştırmaktadır.

Çeşitli sebeplerle kir ve koku oluşması araç içini sağlıksız bir ortam haline getirmektedir. Emin Halı Yıkama Yakacık Yeni şubesi, oto içi buharlı kuaför uygulaması ile araç içindeki kir ve lekeleri temizler, kötü kokuları gidererek ferahlık sağlar.

Buhar uygulması teknolojik buhar makinesi ile lokal olarak yapılır. Araç içinde bulunan tüm bölgeye buhar uygulandıktan sonra kumaş ve benzeri malzemelerden oluşan bölgeler vakumlu makine ile tekrar temizlenir.

Oto içi buharlı kuaför uygulamada araç içerisinde ulaşılamayan yer kalmaz ve aracınız tertemiz olur.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yakacık Yeni Halı Yıkama, her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinelerle garantili olarak yıkamaktadır. Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alınır ve teslim edilir.

Yakacık Yeni Halı Yıkama Bölgeleri

Kartal Halı Yıkama, Atalar Halı Yıkama, Çarşı Halı Yıkama, Çavuşoğlu Halı Yıkama,

Cevizli Halı Yıkama, Cumhuriyet Halı Yıkama, Esentepe Halı Yıkama, Gümüşpınar Halı Yıkama,

Hürriyet Halı Yıkama, Karlıktepe Halı Yıkama, Kordonboyu Halı Yıkama, Orhantepe Halı Yıkama,

Orta Halı Yıkama, Petrol-iş Halı Yıkama, Soğanlık Halı Yıkama, Topselvi Halı Yıkama,

Uğur Mumcu Halı Yıkama, Yalı Halı Yıkama, Yukarı Halı Yıkama, Yunus Halı Yıkama